Kategorie

Čističky odpadu Počet produktů: 3

Zobrazeno 1 – 3 z 3 položek
 • Cena na dotaz

  Kabina pro válce a pro mytí fúzí ze zbytků povlaku.Níže uvedené vlastnosti z něj dělají úplný a absolutně nepostradatelný stroj ve fázi po odlití Vnitřní osvětlení. Výškově nastavitelná pistole. Nastavení vodního paprsku. Sběrná nádrž pro zbytkovou sádru. Nožní ovládání tlakovým čerpadlem vody. Možnost kombinace další volitelné boční sběrné nádrže.

  Cena na dotaz

 • Cena na dotaz

  Široká kabina s velkými předními dveřmi pro vkládání lahví. Světlo kabiny. Automatické čištění oken. Nastavitelná výška hrotu. Nastavitelná vodní tryska. Nádrž pro zpětné získávání materiálu do nádrže. Motorizovaný systém pro udržení zbytků kapaliny pro snadné otevření. Ovládání nožního pedálu pro tlakové čerpadlo vody. Doplňková přídavná postranní nádrž.

  Cena na dotaz

 • Cena na dotaz

  - Filtrace technologických odpadních vod vzniklých v procesu povrchové úpravy Ekologický a ekologický způsob čištění odpadních vod Úspora vody a chemikálií - recirkulace vody a tekutin Kal v suchém a čistém stavu - vhodné skladování odpadních vod obsahujících drahé kovy Systém navržený pro rychlé a bezproblémové čištění Nízké provozní náklady Rychlý...

  Cena na dotaz

Zobrazeno 1 – 3 z 3 položek