Kategorie

Mikrojemné svařovácí zařízení Počet produktů: 8

Zobrazeno 1 – 8 z 8 položek
 • Cena na dotaz

  WH2 nabízí přesnost a opakovatelnost za přijatelnou cenu. Svařovací hlavy WH2 nabízejí paralelní svařovací elektrody a jsou ideální pro všeobecné svařování s jemným bodovým odporem s přístupem ze stejné strany. Standardní velikost elektrody je průměr 0,125 ", ale pokud je to nutné, svařovací hlava může být aktualizována tak, aby akceptovala elektrody s...

  Cena na dotaz
   
 • Cena na dotaz

  Je to 200 wattový rezistorové svářeč s jemným bodem který poskytuje dostatečný výkon pro široké spektrum aplikací. Svařovací duální impulsní funkce pomáhají při svařování. První impuls zahřeje svarovou oblast, aby se odstranily nečistoty, a potom umístí svarové elektrody. Druhým impulsem je svar s vyšší energií, který provádí čistý a silný svar. Oba...

  Cena na dotaz
   
 • Cena na dotaz

  Tweezer pinzeta THP-A se dodává standardně s kabelem 10 AWG s délkou 3 stopy a kruhovými konektory. Pro použití se svářečkou Sunstone.

  Cena na dotaz
   
 • Cena na dotaz

  AMERICKÝ VÝROBCE Orion 150s je ideálním svařovacím nástrojem pro jakékoliv aplikace s mikrozváraním. Svářeči série se dají vidět v laboratořích, na univerzi- tách a výzkumných a vývojových institucích po celém světě tam kde se vyžaduje vysoce výkonné svařovací úkony nebo složité, přesné svary.

  Cena na dotaz
   
  Kód: 116980
 • Cena na dotaz

  Orion 250s je ideálním svařovacím nástrojem, který se může pochlubit energetickým potenciálem až do 250 joulů energie svařování pulzním obloukem. Tato svářečka je ideální pro svou nízkou spotřebu elektrické energie. Všestranný, kompaktní a cenově dostupný systém svařování, přesné svary kolem drahých komponent.

  Cena na dotaz
   
 • Cena na dotaz

  Orion 200i2 (D740,338) je nejvyspělejší produkt pro svařování mikrovláken na světě. Obsahuje funkce, které zjednodušují potřeby svařování každého klenotníka. Režim svařování Pico pro složité svary tak malý jako 0,01 joulek energie pro dosažení skutečně mikroskopických svařovaných spojů.

  Cena na dotaz
   
  Kód: 116970
 • Cena na dotaz

  Laserová svářečka pro přesnou práci na velkých kusech. Combo 200 dělá rychlou práci při tvarování a přidávání kovu do opotřebených nebo poškozených oblastí na kusy až 1000x1000mm. Výkon je nastavitelný od 0 do 200 joulů. Připevněný na kloubovém rameni, Combo 200 se může snadno posunout do polohy potřebné na opravu. Ovladatelná dotyková obrazovka.

  Cena na dotaz
   
 • Cena na dotaz

  AMERICKÝ VÝROBCE Svářečka Orion 100c nabízí až 100 joulů energie svařování pulsním obloukem. Dokáže pracovat ve dvou různých režimech svařování: Pulsní obloukový režim a režim Micro.

  Cena na dotaz
   
  Kód: 116960
Zobrazeno 1 – 8 z 8 položek