Kategorie

Prohlédnuté produkty

GRS EMZ-5 MIKROSKOP

003-563NFB

Představte si, že by jste videli 20x líp než za normálních podmínek. Řemeselníci by okamžite dokázali vykonávat jemnejší práce. Díka až 22,5 násobnému zvětšení umožňuje tento mikroskop uživatelovi vést nástroje tak přesně, jako nikdy předtím.

Více informací

42 570,00 Kč bez DPH
51 509,70 Kč s DPH

Více informací

Představte si, že by jste videli 20x lépjeji než za normálních podmínek. Řemeselníci by okamžite dokázali vykonávat jemnejší práce. Díka až 22,5 násobnému zvětšení umožňuje tento mikroskop uživatelovi vést nástroje tak přesně, jako nikdy předtím. Zrak už nebude omezovat gravírování, vkládání kamenů a všeobecně výrobu šperků. Mnozí zlatníci si s tímto mikroskopem zlepšují příjem tím, že přijímají rutyní práce, které v minulosti odmítali. Rytci přidávají i ty nejjemnější detajly, aby oživili svoje díla, žádný vzor není příliš malý nebo složitý. Předměty, které byli gravírované pod tímto mikroskopem posudují laici i odborníci jako nadstandardní. Umělecký řemeselníci - od začátečníků po mistry rytce - jsou ohromení, že díky mikroskopu dokážou docílit ješte lepších pracovních výsledů.
Budete moct pracovať bez únavy očí, hodiny a hodiny, váš zrak zůstane čerstvý a ostrý. Obsahuje tělo mikroskopu se stereo přiblížením, přípravek potřebný k původnímu stojanu, a objektiv 0,5 násobný. K dispozícii jsou i ďalší zvětšení a pracovní vzdálenosti.

Rozsah zvěšení: 3,5- až 22,5-násobný, resp. 7 až 45-násobný
Pracovní vzdálenost: 148 mm.

Dodáva se s širokoúhlími očnicemi 10×

Další produkty v kategorii (1)